Фротирка

Бањарки

Комплет за бебе/син

1,817.00 ден

Комплетот вклучува 5 производи:

Една прекривка Kleo 90 x 150  cm во Жолта 11R боја.

Фишек лигавчиња во сина боја.

Еден пешкир It’s a boy 100х100 cm.

Lolipop 30 x 50 cm  во сина боја.

Еден пешкир Dreamer во сина боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир! 

 

 

 

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Комплет за бебе/син”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *