Фротирка

Kleo

755.00 ден

Clear

Единствена и уникатна прекривка Клео. За вашите најмили со повеќекратна намена.

Ја имаме во три бои: розева, сина и жолто портокалова.

 

Детали

Тежина 055 kg
Димензии 90 × 150 cm
боја

Жолта 11R, Розе 406, Сина 13-4409

големина

150х90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Kleo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *