Фротирка

Klara

99.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Зелена 88
Лила 44
Плава 292
Розе 48

Детали

боја

Зелена 88, Лила 44, Плава 292, Розе 48

големина

40×70

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Klara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *