Фротирка

Крпи за плажа

The King & his Queen

994.00 ден

Нема на залиха

Карактеристики

Тип: Сет плажни крпи за него и неа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 70 x 150cm

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “The King & his Queen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *