Фротирка

Katrina

452.00 ден

95 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Тежина 0.40 kg
Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Katrina”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *