Фротирка

Kapri

860.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривка
Тежина: 300 г/м2
Димензии: 150 x 200

 

Достапни бои

Тегет 503
Циклама 100/П
Жолта 404
Зелена  88

 

Детали

боја

Жолта 404, Зелена 88, Тегет-код:503, Циклама 100/П

големина

150×200

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Kapri”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *