Фротирка

Бањарки

It’s a boy/girl – детски пешкир

620.00 ден

Clear

? Детски крпи со капа, меки и нежни на допир.

Достапни во два модели, со розев дезен – It’s a girl -за девојче и син – It’s a boy -за момче.

Детали

Боја

сина, розева

Димензии

100х100 cm

Тежина:

380 gr/m2

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “It’s a boy/girl – детски пешкир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...