Фротирка

Крпи за плажа

Italy Rosso

447.00 ден

77 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Italy Rosso”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *