Фротирка

Inesa Set

666.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Сетот вклучува 3 производи:

Еден пешкири Inesa 70×130 во Бордо 19-2024 боја

Еден пешкири Inesa 50×90 во Бордо 19-2024 боја

Еден пешкир Inesa 45×70 во Бордо 19-2024 боја

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Inesa Set”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *