Фротирка

Hera

232.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90

Детали

боја

бела 400, Жолта 404, Тиркиз 421, Циклама 423

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Hera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *