Фротирка

Glen

1,395.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Модерни и атрактивни бањарки, кои ќе го задоволат сечиј вкус. Одлична идеја за подарок.

Изработени се од 100% памучен фротир.

Детали

боја

Кафеава-код:13-1008, Розе 406, Сина 18-3921

големина

L-XL, S-M

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Glen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...