Фротирка

Wellness | Spa | Hotel | Sport

FroFit SportLine

200.00 ден

Clear

Заеднички да кажеме добредојде на новата, спортска колекција од ???????? ??? За да ставиме акцент на тоа колку е важна физичката активност како дел од секојдневието, креиравме ⓈⓅⓄⓇⓉ – колекција со живописни бои, секоја крпа со препознатлив, мотивирачки слоган ??️‍♀️? Ова е нашата ексклузивна ?????? колекција
?? Димензиите на крпите се 40х80цм

Детали

Димензии 40 × 80 × 1 cm
боја

Виолетова, Жолта, Зелена, Портокалова, Розе, Сина, Тегет, Црвена, црна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “FroFit SportLine”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *