Фротирка

Fish

372.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 65 x 140

Детали

Димензии 65 × 140 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Fish”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *