Фротирка

Felix

199.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Жолта

Сива

 

Детали

Тежина N/A
Димензии 50 × 90 cm
боја

Жолта бордура со кругчиња, Жолта цик-цак бордура, Сива бордура со коцки, Сива бордура со кругчиња

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Felix”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *