Фротирка

Felice

490.00 ден

Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 70 x 130

 

Достапни бои

Крем

Детали

Тежина 0.5 kg
Димензии 70 × 130 cm
боја

Крем-код:175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Felice”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *