Фротирка

Esa

1,699.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Модерен модел на унисекс бањарка, изработена од квалитетен и мек, 100% памучен фротир.

Детали

боја

Портокалова 79

големина

L, M, S, XL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Esa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *