Фротирка

Elin

243.00 ден490.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Супер квалитетен пешкир со безвременски дизајн достапен во две димензии и шест бои.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50 x 90 / 70 x 130

Достапни бои

Бела-код: 400

Жолта 14-0955

Лила-код:41

Сина 4083/Б

Сива 16-3802

Циклама

 

 

 

Детали

Тежина N/A
боја

Бела-код:400, Жолта 14-0955, Лила-код:41, Сива 16-3802, Сина 4083/Б, Циклама 18-2929

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Elin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *