Фротирка

Dreamer

387.00 ден

Clear

Тип: крпа

Тежина: 360г/м2

Димензии: 100x100cm

Детали

големина

100×100

боја

Жолта, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Dreamer”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *