Фротирка

Dores

137.00 ден398.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 45×70, 50×90 и 70×130

Достапни бои

 

Крем

Розе

Жолта окер

Сина

 

 

 

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Жолта окер-код:13-1008, Крем-код:175, Розе-код:406, Сина-код:13-4409

големина

45×70, 50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Dores”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *