Фротирка

Dacota

1,930.00 ден

27 in stock

Категорија

Не само што е ????? голема, таа е ????? мека и ????? практична!

Кaрактеристики

Тип: прекривка
Димензии: 200х250cm
Тежина: 380g/m2

Детали

Тежина 0.380 kg

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Dacota”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *