Фротирка

Кујнски крпи

Choco Wine Coffee

135.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Кујнски крпи од впивлив памучен фротир, со соодветна димензија и три достапни дезени: чоколадо ?, кафе ☕️и вино?.
Подарувајте од срце: #frotirka <3
✔️ модел: coffee/wine/chocolate
✔️ димензии: 50×50цм, 500gr/m2

Детали

дезен

чоко, вино, кафе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Choco Wine Coffee”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *