Фротирка

Крпи за плажа

Calm Ocean

484.00 ден

71 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 70 x 170

Детали

Димензии 70 × 170 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Calm Ocean”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *