Фротирка

Blue Mist

(1 коментар/и)

497.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Димензии 70 × 150 cm

1 review for Blue Mist

  1. Миле

    Прекрасен дизајн, длабоки бордури и огромна апсорпциска моќ. Презадоволен сум и ја препорачувам!

Додај оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *