Фротирка

Крпи за плажа

Blue-Illusion

497.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Blue-Illusion”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *