Фротирка

Bler

150.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 350 г/м2
Димензии: 50×90

 

Достапни бои

Розе 15-1614

Кафеава 17-1410

Детали

боја

Кафеава 17-1410, Розе 15-1614

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Bler”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *