Фротирка

Sale!

Astera 2

473.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 70х140cm

Детали

боја

Жолта 403, Зелена 419 G, Лила 409, Оранж 408, Плава 414

големина

70×140

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Astera 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *