Фротирка

Пешкири

Astera бела пакет 4+1

1,999.00 ден

Нема на залиха

Промотивните сетови се составени од 5 пешкири 70х130цм во бела боја.

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Astera бела пакет 4+1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *