Фротирка

Anyway

461.00 ден

97 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 65 x 150

Детали

Тежина 0.44 kg
Димензии 150 × 65 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Anyway”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *