Фротирка

Atlantis

364.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип: Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 65 x 130

Детали

Димензии 130 × 65 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Atlantis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *