Фротирка

Animal

66.00 ден

Clear
Сите пешкирчиња од серијата ?????? се прикладни за малите детски рачиња, направени се од најквалитетен памучен фротир и се неодоливо слатки. Достапни се  во четири различни бои.

Карактеристики

Тип: крпа

Тежина: 410г/м2

Димензии: 30×50

 

Достапни бои

Розе

Сина

Жолта

Зелена

Детали

големина

Еднорог – Ноли, Зајаче – Бани, Мече – Теди, Овца – Доли, Слонче – Роли

боја

Жолта, Зелена, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Animal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *