Фротирка

Amor

505.00 ден

Clear

Опис

Прекрасен сет на исклучително убави крпи. Одличен подарок или за секојдневно изненадување на Вашите сакани. Ги има во три комбинации, иако сите се извонредни. Сепак, доколку Ви менува натписот, Ве молиме да потенцирате.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50 х 90

 

Детали

боја

Крем 175 Ajfelova kula + Ooh la la, Крем 175 Je t'aime + La vie est belle, Крем 175 L'amour + Le Bain

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Amor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *