Фротирка

Ambient

114.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Светло Зелена

Петролеј

Сјајно Бела

Сина

Пепел-лила

 

Детали

Тежина 0.5 kg
Димензии 40 × 70 cm
боја

Пепеллила 15-1905, Петролеј-код:16-4712, Светло Зелена-код:12-5209, Сина 17-4123, Сјајно Бела-код:11-0601

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Ambient”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *