Фротирка

Alegra

199.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Пешкир создаден за да го стопли вашиот дом, достапен во една димензија и четири бои

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Бордо 505

Зелена 95

Окер 10-А

Сина 205

 

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Бордо 505, Зелена 95, Окер 10-А, Сина 205

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Alegra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *