Фротирка

Ноемвриско комплетно НАМАЛУВАЊЕ!

Попуст до 20%!

Само уште неколку дена! Ноемвриско комплетно НАМАЛУВАЊЕ!
? Колку повеќе купувате – толку повеќе штедите! ?
? А што е најважно од сè – купувајќи од нашата online продавница штедите и време и пари! ?
Погледнете го целиот асортиман и на се што ќе нарачате ќе добиете попуст во зависност од висината на нарачката!

* попустот не важи за производите кои веќе се со акциски цени
** попустот се пресметува автоматски при потврдување на нарачката, на целиот износ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *