Фротирка

Zodiac

269.00 ден

Clear
SKU N/A Categories ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

Достапни се сите хороскопски знаци

Изберете опција златен или сребрен вез

Details

големина

бик, близнаци, вага, водолија, девица, јарец, лав, овен, рак, риби, стрелец, шкорпија

боја

Златен вез, Сребрен вез

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zodiac”

Your email address will not be published. Required fields are marked *