Фротирка

Bathrobes

Женски комплет

2,121.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Комплетот вклучува 3 производи:

Една бањарка Linda во розе боја.

Еден пешкир Sara 50 x 90 cm во Розе 1009 боја.

Една Стапалка за бања 50 x 70cm во  Лила 409 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Details

големина

L, M, S, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Женски комплет”

Your email address will not be published. Required fields are marked *