Фротирка

Bathrobes

За момци

1,991.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Комплетот вклучува 5 производи:

Eдна бањарка Glen во Сина 18-3921 боја.

Една Стапалка за бања во Бела боја.

Три пешкири Тoi et Moi во Тегет-код:503 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Details

големина

L-XL, S-M

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “За момци”

Your email address will not be published. Required fields are marked *