Фротирка

Bathrobes

За девојки

1,991.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Комплетот вклучува 5 производи:

Eдна бањарка Glen во Розе 406 боја.

Една Стапалка за бања во Бела боја.

Два пешкири Hana во Розе 15-1821.

Eден Turban stegac во розе боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Details

големина

L-XL, S-M

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “За девојки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *