Фротирка

Xmas

111.00 ден

Clear
SKU N/A Category

Супер уникатни новогодишно божиќни крпи кои дополнително ќе ја зголемат празничната магија и атмосфера во вашите домови.

Достапни се во различни бои па слободно може да комбинитате и изберете кои би ви одговарале повеќе

?

Среќно декорирање!

 

Details

боја

Бела крпа со вез гранче, Бела крпа со вез лижавче, Зелена крпа со вез златен елен, Зелена крпа со вез златна снегулка, Црвена крпа со вез сребрен елен, Црвена крпа со вез сребрена снегулка

големина

30×50

Тежина

440 г/м2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xmas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *