Фротирка

Bathrobes

Машки комплет

2,121.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Комплетот вклучува 3 производи:

Една бањарка Linda во сина боја.

Еден пешкир Sara 50 x 90cm во Плава 4083R боја.

Една Стапалка за бања 50 × 70 cm во Зелена 419 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Details

големина

L, M, S, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Машки комплет”

Your email address will not be published. Required fields are marked *