Фротирка

Bathrobes

Комплет за девојче

1,710.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Комплетот вклучува 5 производи:

Една бањарка Hearts во розе боја.

Една прекривка Kleo 150 × 90 cm во Жолта 11R боја.

Еден пешкир Теdi 30 x 50 cm во розе боја.

Еден пешкир Doli 30 x 50 cm во жолта боја.

Еден пешкир Noli 30 x 50 cm во розе боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Details

големина

12 години, 4 години, 8 години

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет за девојче”

Your email address will not be published. Required fields are marked *