Фротирка

Bathrobes

It’s a boy/girl – детски пешкир

620.00 ден

Clear
SKU N/A Categories ,

? Детски крпи со капа, меки и нежни на допир.

Достапни во два модели, со розев дезен – It’s a girl -за девојче и син – It’s a boy -за момче.

Details

Colour

сина, розева

Димензии

100х100 cm

Тежина:

380 gr/m2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “It’s a boy/girl – детски пешкир”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…