Фротирка

Hotel / Spa & Wellness

FroFit SportLine

200.00 ден

Clear
SKU N/A Categories , ,

Заеднички да кажеме добредојде на новата, спортска колекција од ???????? ??? За да ставиме акцент на тоа колку е важна физичката активност како дел од секојдневието, креиравме ⓈⓅⓄⓇⓉ – колекција со живописни бои, секоја крпа со препознатлив, мотивирачки слоган ??️‍♀️? Ова е нашата ексклузивна ?????? колекција
?? Димензиите на крпите се 40х80цм

Details

Dimensions 40 × 80 × 1 cm
боја

Purple, Yellow, Green, Портокалова, Rose, Blue, Navy blue, Red, црна

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FroFit SportLine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *