Фротирка

Promotions & Gifts

Choco Wine Coffee

135.00 ден

Clear
SKU N/A Category

Кујнски крпи од впивлив памучен фротир, со соодветна димензија и три достапни дезени: чоколадо ?, кафе ☕️и вино?.
Подарувајте од срце: #frotirka <3
✔️ модел: coffee/wine/chocolate
✔️ димензии: 50×50цм, 500gr/m2

Details

дезен

чоко, вино, кафе

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Choco Wine Coffee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *