Фротирка

Animal

66.00 ден

Clear
SKU N/A Categories ,
Сите пешкирчиња од серијата ?????? се прикладни за малите детски рачиња, направени се од најквалитетен памучен фротир и се неодоливо слатки. Достапни се  во четири различни бои.

Карактеристики

Тип: крпа

Тежина: 410г/м2

Димензии: 30×50

 

Достапни бои

Розе

Сина

Жолта

Зелена

Details

големина

Еднорог – Ноли, Зајаче – Бани, Мече – Теди, Овца – Доли, Слонче – Роли

боја

Yellow, Green, Rose, Blue

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Animal”

Your email address will not be published. Required fields are marked *