Фротирка

Alaska

131.00 ден

Clear
SKU N/A Category Tags , ,

Висококвалитетен пешкир од памучен фротир со апсорбирачки својства достапен во четири бои

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Зелена

Крем

Сива

Темно сина

Details

Dimensions 40 × 70 cm
боја

Зелена 17-4818, Крем 13-1008, Сива 16-3801, Темно сина 19-3950

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alaska”

Your email address will not be published. Required fields are marked *